Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka
  • czwartek, 20 czerwca 2024

II KOngres Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Krakowie

???? Dr Renata Rautszko Nasz Dyrektor medyczny Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowe w dniach od 13-15 czerwca br. wzięła aktywny udział w II Kongresie Krajowej Rady Fizjoterapeutów w Krakowie w trakcie którego moderowała sesjami i panelami dyskusyjnym dla studentów, kół naukowych oraz młodych pracowników nauki, doktorantów oraz fizjoterapeutów w trakcie specjalizacji ????

???? Dr Renata Rautszko jako członek Interdyscyplinarnej Rady Ekspertów Krajowej Rady Fizjoterapeutów z zakresu neurologii a w szczególności stwardnienia rozsianego uczestniczyła również w pracach kongresowej komisji konkursowej, która oceniała wystąpienia ustne oraz plakatowe młodych naukowców wyłaniając zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursowych ????

???? Był to czas intensywnej wymiany wiedzy z różnych dziedzin rehabilitacj również z obszaru neurologii - warsztaty, panele dyskusyjne, sesję naukowe oraz nauka połączona z praktyką fizjoterapeuty ????

???? Dodatkowa wartość bezcenna tego wydarzenia naukowego to integracja, nowe kontakty i relacje fizjoterapeutów z Polski oraz z całego świata ☺️

II KOngres Krajowej Izby Fizjoterapeutów w Krakowie

Galeria zdjęć