Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka
  • poniedziałek, 15 maja 2023

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny pracowników Centrum Rehabilitacji SM

???? Na co dzień jesteśmy zgranym interdyscyplinarnym zespołem specjalistów z zakresu rehabilitacji osób chorych na stwardnienie rozsiane, ale jesteśmy też zwykłymi ludźmi, którzy mają swoje rodziny, własne zainteresowania, plany i marzenia, przeżywamy różne sytuacje życiowe, radości, troski, mamy uczucia i odczuwamy też czasami zmęczenie. Często podkreśla się, że pracownicy podmiotów leczniczych są szczególnie narażeni na zjawisko wypalenia zawodowego, dlatego tym bardziej ważne jest by zadbać o równowagę naszych pracowników pomiędzy pracą a odpoczynkiem????

???? Wspólny kilkudniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny personelu Centrum Rehabilitacji SM do Zakopanego był zasłużoną regeneracją sił do dalszych naszych działań, ale nie tylko.W czasie górskich wypraw nad Morskie Oko czy też do Doliny Kościeliskiej mieliśmy okazje jeszcze bardziej poznać siebie nawzajem oraz integrować się czasami w bardzo ekstremalnych warunkach pogodowych ❄️☀️????????️????️☀️

???? Na szlaku czekało nas słońce, wiatr, grad, deszcze, śnieg oraz zmęczenie, ale dzięki wzajemnemu wsparciu zawsze wszyscy razem docieraliśmy do celu. Nasza codzienna zespołowa praca w Centrum, była również widoczna w czasie wyjazdu na różnych poziomach – czego byśmy nie robili to zawsze współpracując ze sobą, czego efektem były niezapomniane wyprawy i wspomnienia ????

???? W czasie wyjazdu również codziennie szkoliliśmy się zakresu rehabilitacji i bezpieczeństwa naszych pacjentów, wspominaliśmy również trudny okres pandemii oraz obecną sytuację polityczno-ekonomiczną, a także wypracowywaliśmy nowe rozwiązania sytuacji, które mogą nas niespodziewanie spotkać w bezpośredniej pracy z pacjentem????

???? Do niemałych sukcesów można zaliczyć również, wspólne ustalenie Celów Strategicznych, Wizji oraz Misji SM Spółka z o. o. Centrum Rehabilitacji SM ????

???? Był też oczywiści czas na relaks, zabawę, sportową rywalizację, a także poznawanie nowych miejsc RAZEM!!!! Niesamowita atmosfera i niepowtarzalna ekipa Centrum Rehabilitacji SM sprawiła, że każdy z nas wrócił do Bornego Sulinowa z naładowanym bateriami gotowymi by kontynuować nasze zadania i rozwijać naszą podstawową działalność jaką jest rehabilitacja osób chorych na stwardnienie rozsiane ☺️

Wyjazd szkoleniowo-integracyjny pracowników Centrum Rehabilitacji SM