Aktualności
- sobota, 19 grudnia 2020
Bożonarodzeniowy prezent od Zakładu Karnego w Czarnem.
Wczoraj Centrum Rehabilitacji SM otrzymało niezwykły podarunek od Zakładu Karnego w Czarnem. Reprezentujący jednostkę ppor. Piotr Nowak, zastępca dyrektora przekazał nam jedną z prac nadesłaną na rozstrzygnięty już konkurs szopek bożenarodzeniowych, który organizowany jest właśnie przez służbę zdrowia więzienną z Czarnego. Dziękujemy :) Zapraszamy do przeczytania załączonego poniżej krótkiego artykułu. Tak piszą o nas.... https://www.sw.gov.pl/aktualnosc/zaklad-karny-czarne-pomoc-sobie-nawzajem
- środa, 16 grudnia 2020
Wernisaż zdjęć "Zimowe klimaty"
Ostatnio weekend w Centrum Rehabilitacji SM rozpoczął się od wernisażu zdjęć naszych fizjoterapeutów Gosi i Leszka pt. Zimowe klimaty. Na ścianach naszej stołówki pojawiły się nowe zdjęcia. Była to tez okazja by złożyć życzenia urodzinowe jednej z naszych pacjentek Kasi. Serdecznie dziękujemy Stasi i pacjentom za ciasteczka -rurki, które otrzymał każdy pracownik Centrum. Jesteście niesamowici :)
- poniedziałek, 07 grudnia 2020
Mikołajki w Centrum Rehabilitacji SM
Nie mogło być inaczej. Święty Mikołaj zawitał do Centrum Rehabilitacji SM. Każdy z pacjentów znalazł w swojej świątecznej skarpecie słodki upominek....po prostu jak w domu :)
- piątek, 04 grudnia 2020
Oczekiwanie na Świętego Mikołaja w Centrum Rehabilitacji SM
Końcowy element choinki jest już na miejscu. Teraz razem z pacjentami czekamy już na Świętego Mikołaja.....przy kominku z kubkiem gorącej herbaty przy blasku świec....tak przytulnie zrobiło się w Centrum SM.....jak w domu. Foto. Leszek Gargul - jak widać nie tylko jest świetnym fizjoterapeutą.