Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka

Formularz zgłoszeniowy


Dane kontaktowe

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Rozpoznanie

Wiadomość

Propozycja terminu pobytu

Wybierz interesujący Ciebie wstępny termin pobytu wraz z  rehabilitacją refundowaną przez NFZ  w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie (możesz wybrać max 3 terminy).

Koszt 4-tygodniowego pobytu w Centrum Rehabilitacji SM wynosi 6 600 zł i obejmuje wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację), nocleg, usługi opiekuńczo-pielęgniarskie, terapie nierefundowane przez NFZ oraz spotkania kulturalno-rekreacyjne. SM Spółka z o.o. w ramach pobytu nie zapewnia całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego.

    Po wysłaniu propozycji terminu pobytu skontaktujemy się z Państwem. Następnie przekażemy dalsze informacje dotyczące procesu przyjęć  na pobytu wraz z rehabilitacją w Centrum. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z gwarancją miejsca na rehabilitacji oraz nie jest też gwarancją rezerwacji pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w wybranych terminach. Ostateczny termin pobytu wraz z rehabilitacją wyznacza Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie
Informujemy, że w ramach pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

  • Ilość miejsc jest ograniczona;
  • w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby chorujące na stwardnienie rozsiane;
  • osoby z innym jednostkami chorobowymi są przyjmowane w zależności od dostępności wolnych miejsc;
  • decyzja o wstępnym zakwalifikowaniu się na pobyt w Centrum Rehabilitacji SM jest podejmowana przez lekarza rehabilitacji medycznej oraz Interdyscyplinarny Zespół Terapeutyczny Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie na podstawie dokumentacji medycznej.