Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka

Formularz zgłoszeniowy


Dane kontaktowe

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Rozpoznanie

Wiadomość

Termin turnusu

Wybierz interesujący Ciebie termin turnusu rehabilitacyjnego refundowanego przez NFZ wraz z pobytem w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie (możesz wybrać max 3 terminy).

Koszt 4-tygodniowego pobytu w Centrum Rehabilitacji SM wynosi 5100 zł i obejmuje wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację), nocleg, opiekę średniego personelu medycznego, terapie nierefundowane przez NFZ oraz spotkania kulturalno-rekreacyjne.

    Po wysłaniu propozycji terminu turnusu rehabilitacyjnego skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia dostępności miejsca w ramach turnusu rehabilitacyjnego oraz pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w podanym czasie. Następnie przekażemy dalsze informacje dotyczące procesu rezerwacji turnusu i pobytu w Centrum. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z gwarancją miejsca na turnusie rehabilitacyjnym oraz nie jest też gwarancją rezerwacji pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w wybranych terminach.
Informujemy, że w ramach turnusu rehabilitacyjnego i pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

  • Ilość miejsc jest ograniczona;
  • w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby chorujące na stwardnienie rozsiane;
  • osoby z innym jednostkami chorobowymi są przyjmowane w zależności od dostępności wolnych miejsc;
  • decyzja o zakwalifikowaniu się na pobyt w Centrum Rehabilitacji SM jest podejmowana przez lekarza rehabilitacji medycznej oraz Interdyscyplinarny Zespół Terapeutyczny Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie na podstawie przesłanej dokumentacji medycznej.


Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie znajduje się na stronie internetowej www.centrumsm.pl w zakładce Regulamin rezerwacji.