Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka

Formularz zgłoszeniowy


Dane kontaktowe

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Rozpoznanie

Wiadomość

Wstępny czas trwania pobytu

Wybierz wstepnie czas trwania pobytu wraz z rehabilitacja realizowaną na zasadach komercyjnych  w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

Po wysłaniu propozycji czasu trwania pobytu wraz z rehabilitacją realizowaną na zasadach komercyjnych w Centrum Rehabilitacji SM skontaktujemy się z Państwem. Następnie przekażemy dalsze informacje dotyczące procesu przyjęć na pobyt w Centrum Rehabilitacji SM. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z gwarancją  pobytu wraz z rehabilitacją realizowaną na zasadach komercyjnych w Centrum Rehabilitacji SM w wybranym czasie. Ostateczny termin pobytu wyznacza Centrum Rehabilitacji SM. SM Spółka z o.o. w ramach pobytu nie zapewnia całodobowego nadzoru lekarskiego i pielęgniarskiego.

Informujemy, że w ramach pobytu wraz z rehabilitacją realizowana na zasadach komercyjnych w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

  • Ilość miejsc jest ograniczona;
  • w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby chorujące na stwardnienie rozsiane;
  • osoby z innym jednostkami chorobowymi są przyjmowane w zależności od dostępności wolnych miejsc;
  • decyzja o zakwalifikowaniu się na  pobyt w Centrum Rehabilitacji SM jest podejmowana przez lekarza rehabilitacji medycznej oraz Interdyscyplinarny Zespół Terapeutyczny Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie na podstawie  dokumentacji medycznej.