Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka

Formularz zgłoszeniowy


Dane kontaktowe

Imię
Nazwisko
E-mail
Telefon
Rozpoznanie

Wiadomość

Termin turnusu

Wybierz czas trwania turnusu rehabilitacyjnego komercyjnego wraz z pobytem w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

Po wysłaniu propozycji czasu trwania turnusu rehabilitacyjnego oraz pobytu w Centrum Rehabilitacji SM skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dokładnego terminu przyjazdu do Centrum w zależności od dostępności miejsc. Następnie przekażemy dalsze informacje dotyczące procesu rezerwacji turnusu rehabilitacyjnego oraz pobytu w Centrum Rehabilitacji SM. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego nie jest równoznaczne z gwarancją miejsca na turnusie rehabilitacyjnym oraz nie jest też gwarancją rezerwacji pobytu w Centrum Rehabilitacji SM.

Informujemy, że w ramach turnusu rehabilitacyjnego i pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie:

  • Ilość miejsc jest ograniczona;
  • w pierwszej kolejności przyjmowane są osoby chorujące na stwardnienie rozsiane;
  • osoby z innym jednostkami chorobowymi są przyjmowane w zależności od dostępności wolnych miejsc;
  • decyzja o zakwalifikowaniu się na turnus rehabilitacyjny oraz pobyt w Centrum Rehabilitacji SM jest podejmowana przez lekarza rehabilitacji medycznej oraz Interdyscyplinarny Zespół Terapeutyczny Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie na podstawie przesłanej dokumentacji medycznej.

Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji pobytu w Centrum Rehabilitacji SM w Bornem Sulinowie znajduje się na stronie internetowej www.centrumsm.pl w zakładce Regulamin rezerwacji.