Przejdź do głównej treści
Facebook Instagram Youtube BIP BIP
Wysoki kontrast Kontrast A+ Duża czcionka Czcionka

Współpraca Centrum Rehabilitacji SM z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koszalinie


Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych, które pojawiły się na regionalnych portalach internetowych  iszczecinek.pl oraz koszalininfo.pl dotyczacych zawarcia porozumienia o współpracy Centrum Rehabilitacji SM z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową (PWSZ) w Koszalinie w zakresie praktyk zawodowych dla studentów kierunku fizjoterapia, które 10 maja 2023 r. podpisał Pan Piotr Misztak Prezes Zarządu SM Spółka z o. o. Centrum Rehabilitacji SM oraz Pan Jan Kuriata Rektor PWSZ w Koszalinie. W wydarzeniu wzięli udział również Pan Krzysztof Lis Starosta Szczecinecki oraz Pan Piotr Jedliński Prezydent Miasta Koszalin, a także dr Renata Rautszko Dyrektor Medyczny Centrum Rehabilitacji SM

Link do materiału filmowego iszczecinek.pl

Link do materiału filmowego koszalininfo.pl

https://koszalininfo.pl/wspolpraca-centrum-rehabilitacji-sm-z-pwsz-podpisano-umowe-film/

 

Warto również wysłuchać reportażu zrealizowanego przez Radio Koszalin, z którego dowiecie się o  sczegółach  współpracy pomiędzy Centrum Rehabiloitacji SM w Bornem Sulinowie a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Koszalinie.

Link do reportażu Radia Koszalin

 

Zachęcamy także do przeczytania informacji o powyższym wydarzeniu, które ukazały się min. na regionalnym portalu internetowym Temat Szczecinek.

Link do Temat Szczecinek

 

 

Poniżej przedstawiamy fragment konferencji prasowej, która odbyła sie z okazji uroczystego podpisania porozumieia.